lzpn.pl

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ „KREATYWNI W EDUKACJI I SPORCIE – LUBLIN”

6 marca 2020

Trening, szczególnie dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnym wymaga niezliczonej ilości pomysłów nowych form, metod, gier czy zabaw. Do pracy z młodszymi rocznikami zwykle delegowani są trenerzy młodsi stażem, zdobywający dopiero pierwsze szlify w tym wymagającym zawodzie. Wychodzimy naprzeciw potrzebie ciągłego rozbudowywania warsztatu trenerskiego i serdecznie zapraszamy na nadchodzące wydarzenie szkoleniowe.

Edusports Polska w swojej misji krzewienia nowoczesnych, sprawdzonych i skutecznych metod kreatywnych w kulturze fizycznej pragnie zaprosić na Konferencję szkoleniową Kreatywni w edukacji i sporcie. Podczas konferencji będą realizowane w formie praktycznej aż trzy panele warsztatowe:

– Piłki edukacyjne Eduball

– Gry i zabawy w sporcie i edukacji

– Zabawowe formy jogi.

Konferencja dedykowana jest nauczycielom wychowania fizycznego, nauczycielom wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, trenerom i instruktorom, a także pedagogom, psychologom czy animatorom. Efektami warsztatów i szkoleń prowadzonych podczas naszego wydarzenia będą:

  • poszerzenie warsztatu gier i zabaw ruchowych możliwych do wykorzystania na treningu,
  • możliwość realizacji pełnego szkolenia Eduball prowadzonego przez dr Sarę Wawrzyniak, pracownika AWF Wrocław,
  • poszerzenie warsztatu zabawowych form relaksacji, ćwiczeń oddechu,
  • dołączenie do grupy dyskusyjnej uczestników, na której publikowane będą w przyszłości kolejne dobre przykłady, inspiracje i ćwiczenia do praktycznego wykorzystania.

Pełny opis programu, sylwetki prelegentów oraz możliwość zapisu znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.edusports.pl/konferencja 

Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru dnia szkolenia: 13 lub 14 marca 2020.

Miejsce: Lublin, obiekty sportowe Wydziału Wychowania Fizycznego i Sportu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ul. Konstantynów 1.

Koszt uczestnictwa 1 osoby – 300 zł (zawiera bufet kawowy, lunch, materiały konferencyjne).

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów.

POBIERZ ULOTKĘ PROMUJĄCĄ KONFERENCJĘ

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki