lzpn.pl

Z ŻYCIA KLUBÓW – JUBILEUSZ 75-LECIA LKS TUR MILEJÓW

Data wydarzenia: 23 sierpnia 2021, godz: 12:22

W dniu 14 sierpnia 2021 r. w malowniczo położonym Milejowie miejscowy Tur obchodził 75-lecie istnienia. Impreza odbyła się przy współpracy Gminy Milejów oraz Zarządu klubu Ludowego Klubu Sportowego Tur Milejów.

Podczas obchodów nie brakowało atrakcji, na specjalnie przygotowanej scenie odbywały się liczne przemowy i pokazy, były też konkursy sportowe dla dzieci, zabawy na zamku dmuchanym, stoiska handlowe i gastronomiczne. Nie brakowało także emocji związanych z rywalizacją na boisku.

Na początek rozegrano mecz drużyn w kategorii trampkarza pomiędzy drużynami Tur Milejów – Piaskovia Piaski. Później do gry wkroczyli oldboje, którzy rywalizowali w miniturnieju złożonym z Reprezentacji Polskich Pisarzy oraz drużyn KS Lublin i Tur Milejów. Na boisko wyszli także zawodnicy pierwszego zespołu z Milejowa, którzy w „meczu o najlepszego TURa Lubelszczyzny” zmierzyli się z ekipą Tura Turobin. Po zakończeniu części oficjalnej zgromadzeni goście bawili się przy akompaniamencie muzyki.

Podczas obchodów Lubelski Związek Piłki Nożnej reprezentowali Pan Prezes Zbigniew Bartnik oraz Pan Ryszard Nilipiuk – sekretarz Zarządu. Z okazji jubileuszu klub otrzymał pamiątkowy puchar oraz piłki. Zarząd LZPN jeszcze raz gratuluje i życzy kolejnych, owocnych lat pracy oraz wielu sukcesów sportowych.

GALERIA ZDJĘĆ:

Materiał opracowany przez Biuro Prasowe Lubelskiego Związku Piłki Nożnej /red. Hubert Gotowała

Źródło:

Facebook/ Tur Milejów

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki