lzpn.pl

STARTUJĄ WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA ORLICZEK, MŁODZICZEK I JUNIOREK MŁODSZYCH

20 września 2018

22 września br. w Wierzchowiskach i w Białej Podlaskiej rozpoczną się Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek w sezonie 2018/2019. Tydzień później wystartują Wojewódzkie Mistrzostwa Orliczek i Wojewódzkie Mistrzostwa Juniorek Młodszych. Poniżej przedstawiamy harmonogramy poszczególnych turniejów oraz niezbędne dokumenty. 

– Przypominam o konieczności przesłania do LZPN listy zgłoszeniowej zawodniczek, które będą występowały w poszczególnych rozgrywkach. Listę można uzupełniać na trzy dni przed każdym turniejem. Dodatkowo na każdym turnieju, przed rozpoczęciem zawodów, trenerzy zobowiązani są do przedstawienia sędziom aktualnej listy zawodniczek oraz oświadczenia o posiadaniu przez zawodniczki aktualnych badań lekarskich – mówi Przemysław Makowski, Przewodniczący komisji ds. Piłkarstwa Kobiecego LZPN.

Przypominamy, że zgodnie z otrzymanym pismem z PZPN, którego treść znaleźć można poniżej, każda zawodniczka biorąca udział w Wojewódzkich Mistrzostwach Orliczek musi być zgłoszona do systemu EXTRANET. Brak jakichkolwiek dokumentów eliminuje zespół z udziału w danym turnieju. Każda zawodniczka zobowiązana jest do posiadania ważnego dokumentu tożsamości (legitymacji szkolnej lub paszportu).

W Wojewódzkich Mistrzostwach Orliczek (zawodniczki r. 2008 i młodsze) wystartują cztery zespoły: AZS PSW KU Biała Podlaska, KKP Unia Lublin, UKS Niedźwiadek Chełm i KKS Kinga Krasnystaw. Pierwszy turniej odbędzie się 29 września br. w Wilkowie o godzinie 10:30.

W Wojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek (zawodniczki r. 2006-2007/2008) rozgrywki będą odbywały się aż w dwóch grupach, gdyż akces zgłosiło 16 klubów. W grupie południowej rywalizowały będą: UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, DKS Gaudium Zamość, LKS Wierzchowiska, UKS Krynice, KKS Kinga Krasnystaw, GKS Górnik Łęczna, MKS Avia Świdnik i UKS Start Tomaszów Lubelski. Pierwszy turniej odbędzie się 22 września br. w Wierzchowiskach o godzinie 10:30. W grupie północnej rywalizowały będą: UKS Piątka Plus Biała Podlaska, AZS PSW KU Biała Podlaska, KKP Unia Lublin, UKS Niedźwiadek Chełm, UKS Dubler Opole Lubelskie, Stowarzyszenie Perły Lublin, UKS Legion Grabów Szlachecki i GKS Tajfun Ostrów Lubelski. Pierwszy turniej odbędzie się 22 września br. w Białej Podlaskiej o godzinie 10:30.

W Wojewódzkich Mistrzostwach Juniorek Młodszych (zawodniczki r. 2003-2005) wystartuje pięć drużyn: GKS Górnik Łęczna, AZS PSW KU Biała Podlaska, KKP Unia Lublin, RWKS Sparta Biłgoraj i UKS Dubler Opole Lubelskie. Pierwszy turniej odbędzie się 29 września br. w Biłgoraju lub w Lublinie.

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA ORLICZEK, MŁODZICZEK I JUNIOREK MŁODSZYCH – PODSTAWOWE INFORMACJE

LISTA ZGŁOSZENIA ZAWODNICZEK

LISTA UCZESTNICZEK TURNIEJU

OŚWIADCZENIE RODZICA

ZASADY ROZGRYWEK ORLICZEK W SEZONIE 2018/2019

ROCZNIKI ZAWODNICZEK W ROZGRYWKACH SEZONU 2018/2019

ERRATA DO PISMA Z DNIA 18 LIPCA 2018 ROKU W SPRAWIE WPROWADZENIA ZMIAN W PIŁKARSTWIE KOBIECYM

Materiał opracowany przez Biuro Prasowe Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki