lzpn.pl

RUSZYŁY ZAPISY NA AKADEMIĘ GRASSROOTS 2020

17 grudnia 2020

Rozpoczęły się zapisy na tegoroczną edycję organizowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej Akademii Grassroots, która odbędzie się w dniach 19–20 grudnia 2020 roku.

Już ósmy raz fachowcy pracujący na co dzień z dziećmi i młodzieżą (trenerzy, instruktorzy i nauczyciele wychowania fizycznego) podczas Akademii Grassroots poznają najnowsze trendy w szkoleniu młodych piłkarek i piłkarzy. Po raz pierwszy jednak będą mieli okazję zrobić to online.

Formuła będzie nowa, lecz najważniejsze się nie zmienia. Udział w konferencji jest bezpłatny, a organizatorzy i prelegenci znów zaplanowali dużo przekazu dla osób szkolących futbolową młodzież. W jeszcze większym wymiarze niż dotychczas zaprezentowana zostanie praktyka. W planie konferencji znalazły się cztery różne tematy, które zaprezentujemy właśnie w materiałach prosto z boiska. Treningi pokazowe, które będzie można zobaczyć podczas tegorocznej konferencji, zostały zarejestrowane we współpracy z UKS Varsovia (Złoty Certyfikat PZPN) oraz UKS Szkółka Piłkarska Beniaminek Krosno (Srebrny Certyfikat PZPN), za co organizatorzy obu szkółkom serdecznie dziękują. Na tym nie koniec związków konferencji z Programem Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Tegoroczna Akademia Grassroots to merytoryczna pomoc dla szkółek w kluczowych obszarach dla ich funkcjonowania oraz odpowiedź na zaobserwowane deficyty w treningu piłkarskim. Będzie to jednak wiedza przydatna wszystkim trenerkom i trenerom, nie tylko tym pracującym w certyfikowanych podmiotach.

By wziąć udział w Akademii Grassroots 2020 należy się zarejestrować poprzez stronę pzpn24.pzpn.pl. Dla uczestników przewidziano 1000 miejsc, a rejestracja będzie otwarta aż do ich wyczerpania. Każdy uczestnik dostanie link do wydarzenia, które będzie się odbywało z wykorzystaniem narzędzia GetResponse. Udział w konferencji nie wymaga żadnego oprogramowania, wystarczy kliknąć w link w wiadomości mailowej. Rejestracja na wydarzenie po kliknięciu w link nie oznacza rejestracji do GetResponse ani nie oznacza utworzenia konta na jakiejkolwiek stronie czy platformie, a jedynie potwierdzenie zalogowania się na wydarzenie – spełnia tę samą rolę, co podpisanie listy obecności po przyjściu na konferencję.

Konferencja jest podzielona na dwa bloki: pierwszy w dniu 19 grudnia oraz drugi w dniu 20 grudnia. Warunkiem zaliczenia konferencji jest udział w obu blokach. Podczas każdego bloku co najmniej trzy razy będzie sprawdzana obecność, a jej potwierdzenie przez uczestników również jest warunkiem zaliczenia udziału w wydarzeniu (dopuszczalna będzie maksymalnie jedna nieobecność).

Zaliczenie udziału w konferencji pozwala otrzymać punkty do przedłużenia licencji trenerskich w następującym wymiarze:

  • Grassroots D, Grassroots C, UEFA B – 5 punktów,
  • UEFA A, UEFA Elite Youth A – 2 punkty,
  • inne licencje – 0 punktów.

Oto szczegółowy plan Akademii Grassroots 2020:

Zapraszamy do udziału!

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki