lzpn.pl

RUSZA NABÓR DO DRUGIEJ EDYCJI KURSU UEFA B DLA KOBIET

19 stycznia 2021

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w dniu 18 stycznia 2021 roku otwarty został nabór na kurs UEFA B dedykowany trenerkom. Zgłoszenia kandydatek przyjmowane są poprzez platformę PZPN24. Nabór potrwa do 5 lutego.

Rozpoczęcie kursu planowane jest na drugą połowę drugiego kwartału br. Tegoroczna edycja obejmie co najmniej 160 godzin zajęć i potrwa przez około pięć miesięcy. Zgodnie z harmonogramem sesje obywać się będą w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej lub w Łodzi, od poniedziałku do środy, w trzy- lub czterotygodniowych odstępach. Pomiędzy sesjami organizowane będą także spotkania w mikrogrupach. Od uczestniczek kursu wymagana będzie stuprocentowa frekwencja.

Nabór na kurs (za pośrednictwem platformy PZPN24) jest otwarty dla wszystkich trenerek posiadających:
– ważną licencję na poziomie minimum Grassroots C,
– minimum roczny staż pracy trenerskiej z powyższym dyplomem (wydanym przed 18 stycznia 2020 r.) oraz
– spełniających ogólne zasady aplikacji na kursy opisane w rozdziale drugim Uchwały nr V/75 ws. Organizacji Kursów Kształcenia Trenerów Piłki Nożnej Zgodnie Z Wymogami Konwencji Trenerskiej UEFA oraz Karty Grassroots UEFA (LINK).

Przewidywana liczba uczestniczek tegorocznego kursu to 24. Kwalifikację uzyskają kandydatki, które pomyślnie przejdą egzamin wstępny.

Druga edycja kursu UEFA B dla kobiet zostanie zorganizowana w ramach realizacji programu UEFA „Coach Development Project For Women”.

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki