lzpn.pl

POZNALIŚMY UCZESTNIKÓW WOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU FINAŁOWEGO O PUCHAR PREZESA PZPN

Data wydarzenia: 22 stycznia 2019, godz: 14:56

W dniach 28-29 stycznia br. w hali Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36) odbędą się finały wojewódzkie eliminacji do turnieju finałowego o Puchar Prezesa PZPN w województwie lubelskim. Zwycięzcy finałów wojewódzkich w kategoriach U-11 (r. 2008 i młodsi) i U-12 (r. 2007 i młodsi) reprezentować będą województwo lubelskie w turniejach finałowych o Puchar Prezesa PZPN, które odbędą się w dniach 16-17 lutego 2019 r. w Warszawie.

Eliminacje rozgrywane były w Lubelskim Związku Piłki Nożnej (10 powiatów) oraz w Okręgowych Związkach Piłki Nożnej.

Sposób eliminacji w LZPN (10 powiatów) i każdym OZPN, tj. liczba zaproszonych drużyn, liczba organizowanych turniejów eliminacyjnych oraz liczba zespołów w finałach wojewódzkich ustalony został przez Wydziały Gier LZPN oraz poszczególne OZPN, w oparciu o regulamin Rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN (więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w tym miejscu).

Rozegrano już wszystkie jedenaście turniejów eliminacyjnych (pięć w LZPN (10 powiatów), dwa w ChOZPN, dwa w ZOZPN i dwa w BOZPN). W kategorii U-11 do finału wojewódzkiego awansowały: BKS Lublin (zwycięzca turnieju w Kocku), Górnik Łęczna SA (zwycięzca turnieju w Bełżycach), PGKS Frassati Fajsławice (zwycięzca turnieju w Chełmie), MKS Avia Świdnik (zwycięzca turnieju w Świdniku), GLKS Granica Lubycza Królewska (zwycięzca turnieju w Lubyczy Królewskiej) i AP-TOP 54 Biała Podlaska (zwycięzca turnieju w Międzyrzecu Podlaskim). W kategorii U-12 do finału wojewódzkiego awansowały: Górnik Łęczna SA (zwycięzca turnieju w Firleju), BKS Lublin (zwycięzca turnieju w Bełżycach), UKS Niedźwiadek Chełm (zwycięzca turnieju w Chełmie), ŁSR AMPlus Łuków (zwycięzca turnieju w Międzyrzecu Podlaskim) i OSiR Biłgoraj (zwycięzca turnieju w Tomaszowie Lubelskim).

Finały wojewódzkie odbędą się w dniach 28-29 stycznia 2019 r. o godzinie 10:00 w hali Politechniki Lubelskiej (ul. Nadbystrzycka 36).

Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w dniu 21 stycznia br. o godzinie 12:00 w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przy udziale przedstawicieli klubów odbyło się losowanie kolejności gier Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 i U-12 na szczeblu wojewódzkim. Wyniki losowania znajdują się na stronie internetowej Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w zakładce Rozgrywki/Terminarz („Lublin: D2 Młodzik Finał Puchar Prezesa Grupa 1” i „Lublin: E1 Orlik Finał Puchar Prezesa Grupa 1”).

Zwycięzcy finałów wojewódzkich w kategoriach U-11 (r. 2008 i młodsi) i U-12 (r. 2007 i młodsi) reprezentować będą województwo lubelskie w turniejach finałowych o Puchar Prezesa PZPN, które odbędą się w dniach 16-17 lutego 2019 r. w Warszawie. Rozgrywki prowadzone będą równocześnie w dwóch halach: OSiR Wola – Warszawa, ul. Obozowa 60 i OSiR Bemowo – Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 40.

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki