lzpn.pl

JUBILEUSZ 50-LECIA LZS TANEW MAJDAN STARY

Data wydarzenia: 2 sierpnia 2021, godz: 15:12

W dniu 31 lipca 2021 r. na Stadionie Leśnym w Majdanie Starym obchodzono Jubileusz 50-lecia LZS Tanew Majdan Stary.  W uroczystości wzięło udział około 150 osób.

Zgromadzonych gości powitał Prezes Tanwi Pan Stanisław Skwarek. Ze strony władz samorządowych głos zabrał gospodarz gminy Pan Jarosław Piskorski w ubiegłej kadencji Członek Zarządu LZPN, a w przeszłości zawodnik min. AZS Biała Podlaska, Łady Biłgoraj, Gromu Różaniec, Tanwi Majdan Stary, Olimpiakosu Tarnogród, Piasta Babice, Tarpana Korchów i Relaxu Księżpol.

W imieniu Prezesa i Zarządu LZPN, puchar z okazji Jubileuszu LZS Tanew Majdan Stary wręczył Członek Zarządu LZPN Pan Jerzy Bojko. Wyróżnieni zostali również byli i obecni działacze i zawodnicy Tanwi, w tym jedyna kobieta „Pani Prezesowa” Krystyna Solak – żona byłego Prezesa Kazimierza Solaka, który kierował klubem przez 29 lat. Wspomniano również o zmarłych działaczach i zawodnikach (uczestnicy składali symboliczną białą różę do flakonu za każdego, który odszedł do wieczności).

Podczas uroczystości nie brakowało atrakcji, a o podniebienia uczestników zadbała gminna kuchnia polowa serwująca pyszny żurek, kiełbaskę, bigos i pieróg biłgorajski. Na koniec zebrani goście zostali poczęstowani okolicznościowym tortem.

GALERIA ZDJĘĆ

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki