LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH | |||
GR 1 | GR 2 | ||
1 | MAZOWSZE STĘŻYCA | WISŁA ANNOPOL | |
2 | POLESIE KOCK | POTOK WIELKI | |
3 | GLKS MICHÓW | PERŁA RUDNIK | |
4 | BKS BOGUCIN | WISŁA JÓZEFÓW | |
5 | MKS RYKI | UNIA WILKOŁAZ | |
6 | AMATOR ROSOSZ | TĘCZA KRAŚNIK | |
7 | LUDWINIAK LUDWIN | STAL KRAŚNIK | |
8 | PIASKOVIA PIASKI | TĘCZA BEŁŻYCE | |
9 | STAL PONIATOWA | ||
10 | |||
LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH | |||
GR 1 | GR 2 | GR 3 | |
1 | LKS KAMIONKA | LKS STRÓŻA | GKS NIEDŹWIADA |
2 | SEROKOMLA JANOWIEC | WAWEL WĄWOLNICA | HEKSA NIEDRZWICA |
3 | CZARNI ORLĘTA DĘBLIN | SYGNAŁ CHODEL | KRZCZONOVIA KRZCZONÓW |
4 | HETMAN GOŁĄB | OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE | LEGION TOMASZOWICE |
5 | LASKOVIA BARANÓW | ISKRA KRZEMIEŃ | TUR MILEJÓW |
6 | GÓRA PUŁAWSKA | MODLIBORZYCE | UKS DYS |
7 | GARBARNIA KURÓW | ORZEŁ URZĘDÓW | TRAWENA TRAWNIKI |
8 | |||
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH | |||
GR 1 | GR 2 | ||
1 | POM-ISKRA PIOTROWICE | PIASKOVIA PIASKI | |
2 | ULKS DZIERZKOWICE | PERŁA MEŁGIEW | |
3 | WISŁA ANNOPOL | MKS RYKI | |
4 | JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI | KS DRZEWCE | |
5 | GRANIT BYCHAWA | MAZOWSZE STĘŻYCA | |
6 | STAL PONIATOWA | POLESIE KOCK | |
7 | GKS GOŚCIERADÓW | PIEKIEŁKO PRZYKWA | |
8 | TĘCZA KRAŚNIK | ||
9 | SYGNAŁ LUBLIN | ||
10 | MOSIR LUBARTÓW | ||
11 12 |
MUKS KRAŚNIK, ZAWISZA GARBÓW | ||
LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH | |||
GR 1 | GR 2 | ||
1 | VICTORIA PARCZEW | TĘCZA BEŁŻYCE | |
2 | MOTOR LUBLIN | LKS STRÓŻA | |
3 | TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI | STOK ZAKRZÓWEK | |
4 | LEGION TOMASZOWICE | KAMEX POLICHNA | |
5 | ORLIK DĘBLIN | DUBLER OPOLE | |
6 | AMATOR LEOPOLDÓW ROSOSZ | UNIA WILKOŁAZ | |
7 | GIGANT PRZYTOCZNO | RUCH POPKOWICE | |
8 | GARBARNIA KURÓW | HEKSA NIEDRZWICA | |
9 | LUDWINIAK LUDWIN | MUKS KRAŚNIK | |
10 | ŻYRZYNIAK ŻYRZYN | STAL PONIATOWA | |
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH | |||
GR 1 | GR 2 | GR 3 | |
1 | PIOTRCOVIA PIOTRKÓW | SOKÓŁ KONOPNICA | LKS KAMIONKA |
2 | SYGNAŁ LUBLIN | LUBLINIANKA LUBLIN | ORLIK LUBARTÓW |
3 | JANOWIANKA JANÓW | VROTCOVIA LUBLIN | MOSIR LUBARTÓW |
4 | PERŁA BORZECHÓW | WIDOK LUBLIN | GLKS MICHÓW |
5 | KRZCZONOVIA KRZCZONÓW | SYGNAŁ LUBLIN | ORŁY KAZIMIERZ |
6 | GRANIT BYCHAWA | MOTOR LUBLIN S.A. | POWIŚLAK KOŃSKOWOLA |
7 | GLKS GŁUSK | SKARPA LUBLIN | LASKOVIA BARANÓW |
8 | AVENIR JABŁONNA | ZAWISZA GARBÓW | MKS RYKI |
9 | PIASKOVIA PIASKI | BRONOWICE LUBLIN | GARBARNIA KURÓW |
10 | VICTORIA RYBCZEWICE | UKS DYS | GKS NIEMCE |
11 | FOOTBALL ACADEMY LUBLIN | GKS ABRAMÓW | |
12 | |||
LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH | |||
GR 1 | GR 2 | GR 3 | |
1 | ORZEŁ ŁAZISKA | BKS LUBLIN | ORLIK LUBARTÓW |
2 | HEKSA NIEDRZWICA | LUBLINIANKA LUBLIN | MOSIR LUBARTÓW |
3 | KRĘŻNICA JARA | GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. | POWIŚLAK KOŃSKOWOLA |
4 | PERŁA RUDNIK | WIDOK LUBLIN | GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. |
5 | STAL PONIATOWA | MOTOR LUBLIN S.A. | WISŁA PUŁAWY |
6 | DUBLER OPOLE LUBELSKIE | VROTCOVIA LUBLIN | ORŁY KAZIMIERZ |
7 | WIDOK II LUBLIN | MUKS KRASNIK | HETMAN GOŁĄB |
8 | PŁOMIEŃ TRZYDNIK | PN MOTOR LUBLIN | GÓRA PUŁAWSKA |
9 | KAMEX POLICHNA | SYGNAŁ LUBLIN | GARBARNIA KURÓW |
10 | UNIA WILKOŁAZ | STOK ZAKRZÓWEK | ŻYRZYNIAK ŻYRZYN |
11 | SYGNAŁ LUBLIN | BŁĘKIT CYCÓW | KS CIECIERZYN |
12 | AF GŁUSK | TĘCZA BEŁŻYCE | ORLIK DĘBLIN |