Powołania na IV Turniej Kadr Wojewódzkich II Makroregionu U-15 Dziewcząt


Wydział Szkolenia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej przedstawia listę zawodniczek powołanych na IV Turniej Kadr Wojewódzkich II Makroregionu dziewcząt U-15 (roczniki 2011/2012), który odbędzie się w dniach 15–17 maja 2026 r. w Pułtusku.

Turniej będzie kolejnym etapem rywalizacji oraz szkolenia zawodniczek reprezentujących województwo lubelskie w rozgrywkach makroregionalnych.

Organizacja wyjazdu

  • Termin turnieju: 15–17 maja 2026 r. (piątek–niedziela)
  • Miejsce turnieju: Pułtusk
  • Zbiórka zawodniczek: piątek, godz. 13:40 – parking Hali Globus w Lublinie
  • Zakwaterowanie i wyżywienie: Hotel Milord, Kleszewo 43, Pułtusk
  • Zakończenie turnieju: niedziela, godz. 11:30 – planowany powrót na miejsce zbiórki ok. godz. 14:00–14:30

Lista powołanych zawodniczek i kluby

Górnik Łęczna

  • Agata Szczepanowska
  • Iga Wiącek
  • Wiktoria Kosior
  • Nikola Zasiuk
  • Natalia Skulimowska
  • Lena Mysiak
  • Aleksandra Grochowska

Huragan Hrubieszów

  • Dominika Żywiec

Iskra Krzemień

  • Gabriela Papierz

KS Wisła Józefów

  • Zofia Bownik

Łada Biłgoraj

  • Marika Trościańczyk

MOSiR Lubartów

  • Zuzanna Karczmarz

Podlasie Biała Podlaska

  • Maja Dawidowska
  • Blanka Sekuła

Suchowiczteam

  • Milena Waga
  • Rozalia Kłos

Unia Lublin

  • Ewa Baduchowska
  • Alicja Sosnowska
  • Maja Andrzejewska
  • Dorota Wolińska

Informacje organizacyjne

Uprzejmie prosimy o obowiązkowe potwierdzenie udziału zawodniczki poprzez wiadomość SMS wysłaną na numer:
📞 507 201 083 lub 723 128 604

W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko zawodniczki oraz nazwę klubu.

Każda zawodniczka zobowiązana jest do:

  • posiadania aktualnej karty badań lekarskich,
  • legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości,
  • ochraniaczy oraz obuwia przeznaczonego do gry na nawierzchni naturalnej,
  • zabrania przyborów higieny osobistej, własnego bidonu oraz wałka do automasażu (roller).

Stroje meczowe oraz bluzy dresowe zapewnia Lubelski Związek Piłki Nożnej.

Dojazd na miejsce zbiórki odbywa się we własnym zakresie. Podczas turnieju rozegrane zostaną dwa mecze w sobotę oraz jeden mecz w niedzielę. Czas trwania spotkań: 2×25 minut.

Udział w turnieju oznacza zgodę opiekuna prawnego na udział zawodniczki oraz przetwarzanie danych osobowych do celów organizacyjnych Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Sztab szkoleniowy

  • Grzegorz Zjawiony – trener reprezentacji LZPN U-15 Dziewcząt
  • Marcin Korga – trener
  • Michał Banach – koordynator kadr wojewódzkich

Wybierz co najmniej jedną kategorię z ustawień bloku.

Wybierz co najmniej jedną kategorię z ustawień bloku.


Newsy z tej kategorii

AktualnościAktualności Biała PodlaskaAktualności Chełm
5 czerwca 2026

Kapitan i selekcjoner reprezentacji na PGE Narodowym wręczyli nagrody zwycięzcom Pucharu Tymbark

Po kilku miesiącach rozgrywek poznaliśmy najlepsze drużyny XXVI edycji Pucharu Tymbark. Przed meczem reprezentacji Polski z Nigerią na PGE Narodowym zwycięski puchar unieśli uczniowie ze szkół podstawowych w Piotrowicach, Kowalach, Gdańsku i Rzeszowie! Nagrodą główną dla zwycięzców jest zaproszenie na mecz Polska-Rumunia oraz wyjątkowe spotkanie z reprezentantami Polski. Zwycięzców uhonorowali selekcjoner Jan Urban, kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski, Karol Czubak i Tomasz Kędziora. Zapisy do kolejnej edycji Pucharu Tymbark ruszą jesienią.

czytaj więcej
AktualnościAktualności Biała PodlaskaAktualności Chełm
5 czerwca 2026

Zakończenie okręgowych konsultacji Kadry Województwa Lubelskiego rocznika 2015

Dobiegły końca okręgowe konsultacje selekcyjne do Kadry Województwa Lubelskiego rocznika 2015, prowadzone przez trenerów Kacpra Stróża oraz Bartosza Dudę. Podczas cyklu konsultacji mieliśmy okazję obserwować w akcji aż 90 zawodników z całego regionu. Poziom sportowy, zaangażowanie i pasja młodych piłkarzy stały na bardzo wysokim poziomie, co z pewnością nie ułatwiło procesu selekcji. Dziękujemy wszystkim zawodnikom […]

czytaj więcej
AktualnościAktualności Biała PodlaskaAktualności Chełm
5 czerwca 2026

Oldboje Lubelskiego ZPN z awansem do finałów Mistrzostw Polski 42+!

Reprezentacja Oldbojów Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wywalczyła awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25-28 czerwca. Nasi zawodnicy znakomicie zaprezentowali się podczas turnieju eliminacyjnego, rozpoczynając rywalizację od pewnego zwycięstwa 3:0 nad reprezentacją Małopolskiego ZPN. Ozdobą spotkania była bramka Piotra Prędoty, który po dośrodkowaniu Jacka Paździora najpierw przyjął piłkę na […]

czytaj więcej

Sponsorzy


Partnerzy

  • Macron_logo
  • Weron_logo
  • ASYSTENT_TRENERA
  • FC.APP_logo_sponsor