KONGRES POLSKIEJ PIŁKI „GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI”


28 maja na Tarczyński Arena we Wrocławiu rozegrany zostanie finał Ligi Konferencji UEFA, a po nim, w stolicy Dolnego Śląska, odbędzie się największa w Polsce debata o polskim futbolu. – Sukcesy dolnośląskiej piłki budujemy poprzez rozmowy i dialog, oraz słuchanie opinii wszystkich zainteresowanych. Chcemy przenieść ten model na szczebel ogólnopolski i rozpocząć realną dyskusję nad tym, jak powinna się dalej rozwijać polska piłka – mówi Łukasz Czajkowski, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, organizatora debaty pod nazwą „Gramy do jednej bramki”.

Kongres Polskiej Piłki „Gramy do jednej bramki” zorganizuje Dolnośląski Związek Piłki Nożnej. Partnerami natomiast będą Polski Związek Piłki Nożnej, Ekstraklasa S.A. oraz Pierwsza Liga Piłkarska. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Pawła Gancarza, Marszałka Województwa Dolnośląskiego.

Wydarzenie będzie można śledzić na mediach społecznościowych zarówno Dolnośląskiego ZPN-u, jak i kanale Łączy nas piłka.  Poniżej prezentujemy harmonogram kongresu:

 

 


Newsy z tej kategorii

AktualnościAktualności Biała PodlaskaAktualności Chełm
5 czerwca 2026

Kapitan i selekcjoner reprezentacji na PGE Narodowym wręczyli nagrody zwycięzcom Pucharu Tymbark

Po kilku miesiącach rozgrywek poznaliśmy najlepsze drużyny XXVI edycji Pucharu Tymbark. Przed meczem reprezentacji Polski z Nigerią na PGE Narodowym zwycięski puchar unieśli uczniowie ze szkół podstawowych w Piotrowicach, Kowalach, Gdańsku i Rzeszowie! Nagrodą główną dla zwycięzców jest zaproszenie na mecz Polska-Rumunia oraz wyjątkowe spotkanie z reprezentantami Polski. Zwycięzców uhonorowali selekcjoner Jan Urban, kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski, Karol Czubak i Tomasz Kędziora. Zapisy do kolejnej edycji Pucharu Tymbark ruszą jesienią.

czytaj więcej
AktualnościAktualności Biała PodlaskaAktualności Chełm
5 czerwca 2026

Zakończenie okręgowych konsultacji Kadry Województwa Lubelskiego rocznika 2015

Dobiegły końca okręgowe konsultacje selekcyjne do Kadry Województwa Lubelskiego rocznika 2015, prowadzone przez trenerów Kacpra Stróża oraz Bartosza Dudę. Podczas cyklu konsultacji mieliśmy okazję obserwować w akcji aż 90 zawodników z całego regionu. Poziom sportowy, zaangażowanie i pasja młodych piłkarzy stały na bardzo wysokim poziomie, co z pewnością nie ułatwiło procesu selekcji. Dziękujemy wszystkim zawodnikom […]

czytaj więcej
AktualnościAktualności Biała PodlaskaAktualności Chełm
5 czerwca 2026

Oldboje Lubelskiego ZPN z awansem do finałów Mistrzostw Polski 42+!

Reprezentacja Oldbojów Lubelskiego Związku Piłki Nożnej wywalczyła awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Oldbojów 42+, który odbędzie się w dniach 25-28 czerwca. Nasi zawodnicy znakomicie zaprezentowali się podczas turnieju eliminacyjnego, rozpoczynając rywalizację od pewnego zwycięstwa 3:0 nad reprezentacją Małopolskiego ZPN. Ozdobą spotkania była bramka Piotra Prędoty, który po dośrodkowaniu Jacka Paździora najpierw przyjął piłkę na […]

czytaj więcej

Sponsorzy


Partnerzy

  • Macron_logo
  • Weron_logo
  • ASYSTENT_TRENERA
  • FC.APP_logo_sponsor