lzpn.pl

Zaproszenie na Wojewódzką Konferencje Szkoleniową dla trenerow

3 listopada 2017

Informujemy, że zostały ostatnie wolne miejsca na Wojewódzką Konferencję Szkoleniową dla trenerów piłki nożnej zrzeszonych w klubach Lubelskiego ZPN.

* W razie rezygnacji z uczestnictwa w konferencji i anulowaniu zgłoszenia na pzpn 24 przez zakwalifikowanych uczestników pojawią się wolne miejsca na Wojewódzką Konferencję Szkoleniową dla trenerów piłki nożnej zrzeszonych w klubach Lubelskiego ZPN dlatego osoby, które nie zdążyły się zarejestrować prosimy obserwować portal pzpn 24 i aplikowanie na konferencje.

Zgłoszenia na konferencje organizowane przez PZPN i LZPN możliwe jest wyłącznie drogą elektroniczną na portalu ​pzpn24.pzpn.pl​ – gdzie, każdy trener w zakładce WYDARZENIA i dalej w zakładce tematycznej KURSY, LICENCJE & KONFERENCJE musi wybrać odpowiednią ORGANIZACJĘ /Lubelski ZPN/ oraz wybrać RODZAJ /Konferencje trenerskie/ i następnie aplikować na Wojewódzką Konferencję Szkoleniową dla trenerów piłki nożnej Lubelskiego ZPN – 2017

Liczba miejsc 500. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Po akceptacji zgłoszenia, uczestnicy otrzymają mailem potwierdzenie.

KAŻDY TRENER MUSI UTWORZYĆ KONTO TRENERSKIE NA PORTALU www. pzpn24.pzpn24 –
Link do filmu instruktażowego do utworzenia konta i aplikowania na konferencje i na portalu PZPN 24

Ramowy plan Wojewódzkiej Konferencji Szkoleniowej dla trenerów piłki nożnej Lubelskiego ZPN – 2017 – POBIERZ

Uczestniczący w pełnym programie konferencji otrzymają certyfikat. Przypominamy, że certyfikat z udziału w konferencjach organizowanych przez PZPN lub regionalne Związki Piłki Nożnej jest wymagany przy przedłużaniu licencji trenerskiej. Liczba godzin szkolenia – minimum 15 godz. z 3 ostatnich lat.

 

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki