lzpn.pl

ZAPROSZENIE DO II LIGI FUTSALU

19 października 2017

Lublin, dnia 19 października 2017 r.

                                                                  Kluby Sportowe w woj. lubelskim

                                                                  Organizatorzy lig środowiskowych

                                                                  Przedstawiciele drużyn amatorskich

 

ZAPROSZENIE

            Lubelski Związek Piłki Nożnej zaprasza do udziału w rozgrywkach II Ligi Futsalu oraz eliminacjach wojewódzkich Halowego Pucharu Polski. Zgłoszenia drużyn do II Ligi Futsalu będą przyjmowane do dnia 31 października 2017 r. Natomiast zgłoszenia do  eliminacji wojewódzkich Halowego Pucharu Polski w futsalu będą przyjmowane do dnia  30 listopada br.

Rozgrywki ligowe planowane są w formie turniejów rozgrywanych w grupach. Każda drużyna będzie zobligowana do organizacji turnieju na własnym obiekcie i udziału w turniejach w swojej grupie. Podział terytorialny na grupy będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Koszt uczestnictwa w rozgrywkach ograniczać się będzie do wspomnianej organizacji turnieju (wynajem hali, opłaty sędziowskie), dojazdu na turnieje zorganizowane przez drużyny z grupy oraz niewielkich opłat związanych z rejestracją zawodników i weryfikacją hali do rozgrywek.

O drużynach zgłoszonych do ligi będziemy informować na bieżąco na stronie lzpn.pl w zakładce Rozgrywki/Futsal. Zgłoszone drużyny otrzymają regulamin rozgrywek II Ligi Futsalu na sezon 2017/2018.

Zgłoszenia drużyn należy kierować do Jacka Kosierba tel. 601413856.

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki