lzpn.pl

REPREZENTACJA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET PONOWNIE ZAGRA NA ARENIE LUBLIN!

9 września 2019

Po raz drugi w 2019 roku reprezentacja Polski w piłce nożnej kobiet zawita na Arenę Lublin. 12 listopada br. (wtorek) o godzinie 18:00 podopieczne Miłosza Stępińskiego podejmą Hiszpanię w ramach eliminacji do mistrzostw Europy.

Polki w Lublinie gościły już w kwietniu. Po ciekawym starciu biało-czerwone zremisowały z Włoszkami 1:1. Spotkanie oglądało 7205 widzów. To ogólnopolski rekord frekwencji na domowym meczu z udziałem kobiecej kadry. – Dziękujemy kibicom – byliście wspaniali w tworzeniu widowiska. Wspaniale dopingowaliście naszą reprezentację i nie szczędziliście braw reprezentacji Włoch. Brawo. W przyszłości zapraszamy na kolejne mecze – komentował szef piłkarstwa kobiecego PZPN oraz prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Bartnik.

Na kolejny mecz zespołu prowadzonego przez selekcjonera Miłosza Stępińskiego nie trzeba będzie długo czekać. 12 listopada (wtorek) o godzinie 18:00 Polki zagrają na Arenie Lublin z Hiszpanią w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Dla biało-czerwonych będzie to spotkanie inaugurujące rozgrywki, bowiem zaplanowany na 3 września wyjazdowy mecz z Czechami został odwołany, z powodu zatrucia pokarmowego rywalek.

fot. Paula Duda/PZPN

Materiał opracowany przez Biuro Prasowe Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki