lzpn.pl

REPREZENTACJA LUBELSKIEGO ZPN W KATEGORII TRAMPKARKA ROZPOCZĘŁA RYWALIZACJĘ W ROZGRYWKACH IM. IRENY PÓŁTORAK

Data wydarzenia: 25 września 2019, godz: 14:32

W miniony weekend (21-22 września br.) reprezentacja Lubelskiego ZPN w kategorii trampkarka (zawodniczki r. 2006 – 2007) rozpoczęła rywalizację w rozgrywkach im. Ireny Półtorak, będących eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Podopieczne Przemysława Makowskiego wygrały jedno spotkanie i po pierwszym turnieju sklasyfikowane są na trzecim miejscu w tabeli. 

Młode zawodniczki z Lubelszczyzny rywalizację w Miętnem rozpoczęły od porażki 0:3 z reprezentacją Mazowieckiego ZPN. Znacznie lepiej było w drugim starciu. Piłkarki Przemysława Makowskiego pokonały 1:0 swoje rówieśniczki ze Świętokrzyskiego ZPN i w dobrych nastrojach przystąpiły do niedzielnego meczu z Łódzkim ZPN, kończącego turniej. Po ciekawym spotkaniu reprezentantki Lubelskiego ZPN uległy rywalkom 0:2.

– Wszystkie mecze były bardzo wyrównane. Chciałbym pochwalić dziewczyny, bo zostawiły na boisku sporo zdrowia. Szczególnie dobrze spisaliśmy się w drugim spotkaniu, z rywalkami ze Świętokrzyskiego ZPN. Pełni nadziei podchodzimy do kolejnych wyzwań – komentuje trener Przemysław Makowski.

POBIERZ KOMUNIKAT Z WYNIKAMI

Materiał opracowany przez Biuro Prasowe Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki