Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej prezentuje wstępny skład i podział poszczególnych grup w lubelskich ligach młodzieżowych na sezon 2021/2022. Wszelkie uwagi opatrzone komentarzem (alternatywny podział) przyjmowane są w formie pisemnej mailem na adres wydzial.gier@lzpn.pl do 13 lipca br.
1. BKS BOGUCIN
2. LKS PERŁA MEŁGIEW
3. GLKS POM-ISKRA PIOTROWICE
4. MKS STAL PONIATOWA
5. KS AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ
6. GKS NIEDŹWIADA
7. MGKS WISŁA ANNOPOL
8. GLKS LUDWINIAK LUDWIN
9. LKS ISKRA KRZEMIEŃ
10. LKS TUR MILEJÓW
11. KS STACJA NAŁĘCZÓW
12. LKS WIERZCHOWISKA
13. ULKS DZIERZKOWICE
GRUPA 1
1. GTS ZAWISZA GARBÓW
2. MKS RUCH RYKI
3. KKS ORŁY KAZIMIERZ
4. KS POLESIE KOCK
5. LKS KAMIONKA
6. KS POWIŚLAK KOŃSKOWOLA
7. GTSK GIGANT PRZYTOCZNO
8. KS CIECIERZYN
9. KP LEGION TOMASZOWICE
10. UKS DYS
GRUPA 2
1. GKS AVENIR JABŁLONNA
2. PLKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW
3. LKS PIASKOVIA PIASKI
4. MKS UNIA BEŁZYCE
5. GLKS GŁUSK
6. LKS ISKRA KRZEMIEŃ
7. GLKS POLICHNA
8. ORZEŁ URZĘDÓW
GRUPA 1
1. GLKS ŻYRZYNIAK ŻYRZYN
2. KS POLESIE KOCK
3. KKS GARBARNIA KURÓW
4. GLKS MICHÓW
5. GKS NIEDŹWIADA
6. KS NASUTÓW
7. LZS PIEKIEŁKO PRZYKWA
8. KS HETMAN GOŁAB
9. PERŁY LUBLIN (drużyna dziewcząt)
GRUPA 2
1. LKS PERŁA RUDNIK
2. UNIA WILKOŁAZ
3. ORZEŁ URZĘDÓW
4. LKS TRAWENA TRAWNIKI
5. GLKS VICTORIA RYBCZEWICE
6. LKS TUR MILEJÓW
7. LKS BŁĘKIT CYCÓW
8. KS JANOWSKI ORLIK
9. KS ISL CIECIERZYN
10. MOTOR LUBLIN
GRUPA 1
1. LKS TAJFUN OSTRÓW LUBELSKI
2. MKS RUCH RYKI
3. KS AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ
4. MOSiR LUBARTÓW
5. LKS WODNIK UŚCIMÓW
6. SŁAWIN LUBLIN
GRUPA 2
1. PLKS PIOTRCOVIA PIOTRKÓW
2. GLKS POM-ISKA PIOTROWICE
3. MKS SYGNAŁ CHODEL
4. LKS STRÓŻA
5. MUKS KRAŚNIK
6. MGKS WISŁA ANNOPOL
7. LZS KRĘŻNICA JARA
8.WYSOCZANKA WYSOKIE
GRUPA 1
1. LKS MAZOWSZE STĘŻYCA
2. KS POLESIE KOCK
3. KKS GARBARNIA KURÓW
4. UKS GABARYTY DĘBLIN
5. LKS KAMIONKA
6. GTS ZAWISZA GARBÓW
7. GTSK GIGANT PRZYTOCZNO
8. KS WAWEL WĄWOLNICA
9. LKS SEROKOMLA JANOWIEC
GRUPA 2
1. BKS LUBLIN
2. UKS SKARPA LUBLIN
3. FA LUBLIN
4. LKS PIASKOVIA PIASKI
5. UKS DYS
6. MKS AVIA ŚWIDNIK
7. KS ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK
8. KP LEGION TOMASZOWICE
9. KS ISL CIECIERZYN
10. SŁAWIN LUBLIN
GRUPA 3
1. KS JANOWSKI ORLIK
2. LKS KOWALIN
3. GLKS POLICHNA
4. UKS ORZEŁ ŁAZISKA
5. MKS UNIA BEŁZYCE
6. LKS STOK ZAKRZÓWEK
7. ULKS DZIERZKOWIECE
8. KS WISŁA JÓZEFÓW
9. GKS PERŁA BORZECHÓW
GRUPA 1
1. KS WISŁA PUŁAWY
2. GIEKSA NIEMCE
3. MKS RUCH RYKI
4. MOSiR LUBARTÓW
5. KS ORLIK LUBARTÓW
6. KS AMATOR LEOPOLDÓW ROSOSZ
7. BKS UBLIN II
8. SŁAWIN LUBLIN
9. KS NASUTÓW
10. TARASOLA CISY NAŁĘCZÓW
11. KS CISOWIANKA DRZEWCE
GRUPA 2 (The Casino Apps)
1. BLKS GRANIT BYCHAWA
2. GLKS VICTORIA RYBCZEWICE
3. OLEŚNIA TYTAN TRAWNIKI
4. LKS WIERZCHOWISKA
5. GLKS GŁUSK
6. LKS PERŁA MEŁGIEW
7. UKS WIDOK LUBLIN
8. MKS AVIA ŚWIDNIK
9. BKS LUBLIN
10. AP BRONOWICE LUBLIN
11. MUKS JABŁONNA
GRUPA 3
1. KS ORKA KLUCZKOWICE
2. MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE
3. MUKS KRAŚNIK
4. GKS PŁOMIEŃ TRZYDNIK DUŻY
5. KS UNIA WILKOŁAZ
6. LKS SOKÓŁ KONOPNICA
7. MKS AVIA II ŚWIDNIK
8. KS LUBLINIANKA
9. MOTOR LUBLIN S.A
10. LZS KRĘŻNICA JARA