lzpn.pl

PROPOZYCJA PODZIAŁU LUBELSKICH LIG MŁODZIEŻOWYCH W S. 2019/2020 – WERSJA KOŃCOWA

16 lipca 2019

Wydział Gier Lubelskiego Związku Piłki Nożnej prezentuje wstępny skład i podział poszczególnych grup w lubelskich ligach młodzieżowych na sezon 2019/2020. Wszelkie uwagi opatrzone komentarzem (alternatywny podział) przyjmowane są w formie pisemnej mailem na adres lubelski@zpn.pl do 19 lipca br. (do godziny 10:00).

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW STARSZYCH (DWIE GRUPY, ZGODNIE Z PROŚBĄ KLUBÓW) – 3 RUNDY W SEZONIE

GRUPA 1

1. MAZOWSZE STĘŻYCA
2. KS GÓRA PUŁAWSKA
3. CZARNI-ORLĘTA DĘBLIN
4. WAWEL WĄWOLNICA
5. GKS NIEDŹWIADA
6. AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ
7. LKS KAMIONKA

GRUPA 2

1. BKS BOGUCIN
2. PERŁA RUDNIK
3. ORZEŁ URZĘDÓW
4. LEGION TOMASZOWICE
5. JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI
6. POTOK WIELKI
7. TĘCZA BEŁŻYCE

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

GRUPA 1

1. GUKS MODLIBORZYCE
2. LKS STRÓŻA
3. JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI
4. GRANIT BYCHAWA
5. ISKRA KRZEMIEŃ
6. ULKS DZIERZKOWICE
7. POM-ISKRA PIOTROWICE
8. WISŁA ANNOPOL
9. STAL PONIATOWA

GRUPA 2

1. TUR MILEJÓW
2. UKS DYS
3. TRAWENA TRAWNIKI
4. MOTOR LUBLIN
5. OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE
6. MKS RYKI
7. WISŁA PUŁAWY
8. PIASKOVIA PIASKI
9. ZAWISZA GARBÓW

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH

GRUPA 1

1. PERŁA MEŁGIEW
2. PERŁA BORZECHÓW
3. ROZTOCZE BATORZ
4. PN UNII WILKOŁAZ
5. OPOLANIN OPOLE LUB.
6. LKS WIERZCHOWISKA
7. HEKSA NIEDRZWICA DUŻA
8. TĘCZA KRAŚNIK
9. GLKS POLICHNA
10. TĘCZA BEŁŻYCE
11. STOK ZAKRZÓWEK
12. MUKS KRAŚNIK

GRUPA 2

1. GARBARNIA KURÓW
2. VICTORIA PARCZEW
3. ORLIK DĘBLIN
4. LUDWINIAK LUDWIN
5. MAZOWSZE STĘŻYCA
6. POLESIE KOCK
7. ŻYRZYNIAK ŻYRZYN
8. GIGANT PRZYTOCZNO
9. AMATOR-LEOPOLDÓW-ROSOSZ
10. LEGION TOMASZOWICE

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH

GRUPA 1

1. PIASKOVIA PIASKI
2. VROTCOVIA LUBLIN
3. FA LUBLIN
4. SOKÓŁ KONOPNICA
5. VICTORIA RYBCZEWICE
6. AVENIR JABŁONNA
7. SYGNAŁ LUBLIN
8. JANOWSKI ORLIK
9. GRANIT BYCHAWA
10. GLKS GŁUSK
11. PIOTRCOVIA PIOTRKÓW

GRUPA 2

1. POWIŚLAK KOŃSKOWOLA
2. MKS RYKI
3. LKS KAMIONKA
4. ORŁY KAZIMIERZ
5. LASKOVIA BARANÓW
6. GKS NIEDŻWIADA
7. GLKS MICHÓW
8. ZAWISZA GARBÓW
9. UKS DYS (NA PROŚBĘ KLUBU)

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH

GRUPA 1

1. MUKS KRAŚNIK
2. PERŁA RUDNIK
3. TĘCZA KRAŚNIK
4. UNIA WILKOŁAZ
5. RUCH POPKOWICE
6. LZS KRĘŻNICA JARA
7. LKS STRÓŻA
8. GLKS POLICHNA
9. OPOLANIN OPOLE LUBELSKI
10. STAL PONIATOWA

GRUPA 2

1. GÓRNIK ŁĘCZNA
2. WIDOK LUBLIN
3. MOTOR LUBLIN S.A.
4. LUBLINIANKA LUBLIN
5. AP BRONOWICE
6. UKS DYS
7. KS ISL CIECIERZYN
8. KS NASUTÓW
9. LKS BŁĘKIT CYCÓW
10 TUR MILEJÓW
11. TĘCZA BEŁŻYCE (NA PROŚBĘ KLUBU)
12. ORLIK DĘBLIN (NA PROŚBĘ KLUBU)

GRUPA 3 (4 rundy)

1. GARBARNIA KURÓW
2. KS GÓRA PUŁAWSKA
3. ORZEŁ ŁAZISKA
4. ŻYRZYNIAK ŻYRZYN
5. MŁODZIK DĘBLIN
6. GKS ABRAMÓW

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH

GRUPA 1

1. MUKS KRAŚNIK
2. HEKSA NIEDRZWICA DUŻA
3. FA KRAŚNIK
4. ORION NIEDRZWICA DUŻA
5. GRANIT BYCHAWA
6. GKS GOŚCIERADÓW
7. KRZCZONOVIA KRZCZONÓW
8. MUKS JABŁONNA
9. JANOWSKI ORLIK
10. PIOTRCOVIA PIOTRKÓW
11. SYGNAŁ CHODEL
12.VROTCOVIA LUBLIN (PO UZGODNIENIU Z KLUBEM)

GRUPA 2

1. SKARPA LUBLIN
2. LUBLINIANKA LUBLIN
3. TĘCZA BEŁŻYCE
4. WIDOK LUBLIN
5. MOTOR LUBLIN S.A.
6. AVIA ŚWIDNIK (NA PROŚBĘ KLUBU)
7. AF GŁUSK
8. GLKS GŁUSK
9. SYGNAŁ LUBLIN
10. AP BRONOWICE
11. UOKS SŁAWIN
12. VICTORIA PARCZEW
13. GÓRNIK ŁĘCZNA S.A. (NA PROŚBĘ KLUBU)

GRUPA 3

1. ORLIK LUBARTÓW
2. MOSIR LUBARTÓW
3. POLESIE KOCK
4. GIGANT PRZYTOCZNO
5. GLKS MICHÓW
6. ZAWISZA GARBÓW
7. CZARNI PLISZCZYN
8. ORLIK DĘBLIN
9. TAJFUN OSTRÓW
10. MKS RYKI
11. PIEKIEŁKO PRZYKWA

GRUPA 4

1. KS POWIŚLAK KOŃSKOWOLA
2. LKS SEROKOMLA JANOWIEC
3. MKS OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE
4. KS WISŁA PUŁAWY
5. LKS WILKI WILKÓW
6. KS WISŁA JÓZEFÓW
7. KS HETMAN GOŁĄB
8. TĘCZA II BEŁŻYCE
9. MKS STAL PONIATOWA
10. AMATOR LEOPOLDÓW-ROSOSZ (NA PROŚBĘ KLUBU)

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki