27 sierpnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2018/2019 dla rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych przez kilka ostatnich sezonów odbywają się pod Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.
Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie nagród dla klubów, które zajęły najwyższe miejsca w wojewódzkich rozgrywkach juniorów starszych i młodszych oraz występujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów i Ligi Makroregionalnej Juniorów. Ponadto, uhonorowani zostali wyróżniający się zawodnicy oraz trenerzy. Nagrody wręczali: Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Dariusz Stefaniuk, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Bartnik oraz trener koordynator Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Łukasz Jankowski.
A1 – junior starszy
Motor Lublin S.A.
Górnik Łęczna S.A.
UKS Widok SP 51 Lublin
B1 – junior młodszy
AP TOP 54 Biała Podlaska
AMSPN Hetman Zamość
Górnik Łęczna S.A.
LMJ U-19
ChKS Chełmianka Chełm
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
CLJ U-17
BKS Lublin
Motor Lublin S.A.
Mirosław Komar (Motor A1)
Sławomir Pogonowski (Górnik A1)
Maciej Szyduk (Widok)
Tomasz Buraczewski (TOP)
Sebastian Luterek (Hetman)
Karol Bujak (Górnik B1)
Jan Konojacki (Chełmianka)
Edmund Koperwas (Orlęta-Spomlek)
Marcin Zakrzewski (BKS)
Wojciech Stefański (Motor CLJ U-17)
Kamil Kumoch (Motor CLJ U-18)
Szymon Rak (Motor CLJ U-18)
Wiktor Kłos (Motor CLJ U-18)
Maciej Baryła (Motor CLJ U-18)
Jakub Szymkowiak (Chełmianka)
Maciej Olszak (Chełmianka)
Dawid Salewski (Chełmianka)
Paweł Wójcicki (Chełmianka)
Kacper Fijałek (Orlęta-Spomlek)
Kacper Lipiński (Orlęta-Spomlek)
Jan Bożym (Orlęta-Spomlek)
Oskar Siwek (Orlęta-Spomlek)
Krystian Bartoszek (BKS)
Rafał Szady (BKS)
Kacper Kamiński (BKS)
Grzegorz Martyna (BKS)
Daniel Pawłowski (BKS)
Kacper Pytka-Wasil (BKS)
Wiktor Łuczkowski (BKS)
Dawid Brzozowski (Motor CLJ U-17)
Arkadiusz Bednarczyk (Motor CLJ U-17)
Przemysław Zbiciak (Motor CLJ U-17)
Jakub Knap (Motor CLJ U-17)
A1 – junior starszy
Bartosz Banasiak (Lublinianka)
Piotr Grober (Górnik)
Jakub Pryliński (Motor)
Roman Jędruszczak (Tomasovia)
B1 – junior młodszy
Mateusz Golba (TOP)
Bartosz Fiedeń (Górnik)
Jan Mróz (Hetman)
Bartłomiej Poleszak (Avia)
A1 – junior starszy
Bramkarze:
1. Marcin Perdun (Górnik)
2. Mateusz Wójcicki (Motor)
3. Jakub Jankowski (Avia)
Obrońcy:
1. Jakub Futrzyński (Motor)
2. Kajetan Malinowski (Widok)
3. Kajetan Kamiński (Lublinianka)
Pomocnicy:
1. Piotr Grober (Górnik)
2. Jakub Szuta (Tomasovia)
3. Maciej Baryła (Motor)
Napastnicy:
1. Roman Jędruszczak (Tomasovia)
2. Jakub Pryliński (Motor)
3. Szymon Kociuba (Górnik)
B1 – junior młodszy
Bramkarze:
1. Wiktor Krasowski (TOP)
2. Bartosz Klebaniuk (Orlęta-Spomlek)
3. Krzysztof Janiak (Hetman)
Obrońcy:
1. Dominik Marczuk (TOP)
2. Bartosz Idzikowski (Orlęta-Spomlek)
3. Wojciech Żukowski (Hetman)
Pomocnicy:
1. Jan Mróz (Hetman)
2. Jan Bożym (Orlęta-Spomlek)
3. Aleksander Olszewski (TOP)
Napastnicy:
1. Mateusz Golba (TOP)
2. Bartosz Fiedeń (Górnik)
3. Jakub Rożen (Orlęta Łuków).
Materiał opracowany przez Biuro Prasowe Lubelskiego Związku Piłki Nożnej