lzpn.pl

PODSUMOWANIE SEZONU 2018/2019 DLA ROZGRYWEK I LIGI WOJEWÓDZKIEJ JUNIORÓW

Data wydarzenia: 30 sierpnia 2019, godz: 15:47

27 sierpnia br. w sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2018/2019 dla rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej Juniorów. Rozgrywki I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych przez kilka ostatnich sezonów odbywają się pod Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego. 

Punktem kulminacyjnym uroczystości było wręczenie nagród dla klubów, które zajęły najwyższe miejsca w wojewódzkich rozgrywkach juniorów starszych i młodszych oraz występujących w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów i Ligi Makroregionalnej Juniorów. Ponadto, uhonorowani zostali wyróżniający się zawodnicy oraz trenerzy. Nagrody wręczali: Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Dariusz Stefaniuk, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Bartnik oraz trener koordynator Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, Łukasz Jankowski.

NAGRODZENI ZOSTALI

Kluby:

A1 – junior starszy

Motor Lublin S.A.
Górnik Łęczna S.A.
UKS Widok SP 51 Lublin

B1 – junior młodszy

AP TOP 54 Biała Podlaska
AMSPN Hetman Zamość
Górnik Łęczna S.A.

LMJ U-19

ChKS Chełmianka Chełm
LKS Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski

CLJ U-17

BKS Lublin
Motor Lublin S.A.

TRENERZY:

Mirosław Komar (Motor A1)
Sławomir Pogonowski (Górnik A1)
Maciej Szyduk (Widok)
Tomasz Buraczewski (TOP)
Sebastian Luterek (Hetman)
Karol Bujak (Górnik B1)
Jan Konojacki (Chełmianka)
Edmund Koperwas (Orlęta-Spomlek)
Marcin Zakrzewski (BKS)
Wojciech Stefański (Motor CLJ U-17)

ZAWODNICY NOMINOWANI DO NAGRÓD PRZEZ TRENERÓW KLUBOWYCH:

Kamil Kumoch (Motor CLJ U-18)
Szymon Rak (Motor CLJ U-18)
Wiktor Kłos (Motor CLJ U-18)
Maciej Baryła (Motor CLJ U-18)
Jakub Szymkowiak (Chełmianka)
Maciej Olszak (Chełmianka)
Dawid Salewski (Chełmianka)
Paweł Wójcicki (Chełmianka)
Kacper Fijałek (Orlęta-Spomlek)
Kacper Lipiński (Orlęta-Spomlek)
Jan Bożym (Orlęta-Spomlek)
Oskar Siwek (Orlęta-Spomlek)
Krystian Bartoszek (BKS)
Rafał Szady (BKS)
Kacper Kamiński (BKS)
Grzegorz Martyna (BKS)
Daniel Pawłowski (BKS)
Kacper Pytka-Wasil (BKS)
Wiktor Łuczkowski (BKS)
Dawid Brzozowski (Motor CLJ U-17)
Arkadiusz Bednarczyk (Motor CLJ U-17)
Przemysław Zbiciak (Motor CLJ U-17)
Jakub Knap (Motor CLJ U-17)

NAJLEPSI STRZELCY:

A1 – junior starszy

Bartosz Banasiak (Lublinianka)
Piotr Grober (Górnik)
Jakub Pryliński (Motor)
Roman Jędruszczak (Tomasovia)

B1 – junior młodszy

Mateusz Golba (TOP)
Bartosz Fiedeń (Górnik)
Jan Mróz (Hetman)
Bartłomiej Poleszak (Avia)

ZAWODNICY NOMINOWANI DO NAGRÓD NA PODSTAWIE RANKINGU TRENERÓW KLUBOWYCH:

A1 – junior starszy

Bramkarze:

1. Marcin Perdun (Górnik)
2. Mateusz Wójcicki (Motor)
3. Jakub Jankowski (Avia)

Obrońcy:

1. Jakub Futrzyński (Motor)
2. Kajetan Malinowski (Widok)
3. Kajetan Kamiński (Lublinianka)

Pomocnicy:

1. Piotr Grober (Górnik)
2. Jakub Szuta (Tomasovia)
3. Maciej Baryła (Motor)

Napastnicy:

1. Roman Jędruszczak (Tomasovia)
2. Jakub Pryliński (Motor)
3. Szymon Kociuba (Górnik)

B1 – junior młodszy

Bramkarze:

1. Wiktor Krasowski (TOP)
2. Bartosz Klebaniuk (Orlęta-Spomlek)
3. Krzysztof Janiak (Hetman)

Obrońcy:

1. Dominik Marczuk (TOP)
2. Bartosz Idzikowski (Orlęta-Spomlek)
3. Wojciech Żukowski (Hetman)

Pomocnicy:

1. Jan Mróz (Hetman)
2. Jan Bożym (Orlęta-Spomlek)
3. Aleksander Olszewski (TOP)

Napastnicy:

1. Mateusz Golba (TOP)
2. Bartosz Fiedeń (Górnik)
3. Jakub Rożen (Orlęta Łuków).

Materiał opracowany przez Biuro Prasowe Lubelskiego Związku Piłki Nożnej

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki