lzpn.pl

ZAPROSZENIE NA WOJEWÓDZKĄ KURSOKONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ DLA TRENERÓW I INSTRUKTORÓW PIŁKI NOŻNEJ Z TERENU LUBELSKIEGO ZPN – 2018

30 listopada 2018

Lubelski Związek Piłki Nożnej zaprasza na Wojewódzką Kursokonferencję Szkoleniową dla Trenerów i Instruktorów piłki nożnej z terenu Lubelskiego ZPN, która odbędzie się w dniu 15 grudnia br. /sobota/, w godz. 8:30 – 17:30 w Lublinie na obiektach Uniwersytetu Przyrodniczego – Centrum Kongresowe UP (teoria), ul. Akademicka 15  i w  Centrum Sportowo-Rekreacyjnym UP (praktyka), ul. Głęboka 3. Informacja/zaproszenie dotyczy trenerów i trenerek.

Centrum Kongresowe UP w Lublinie – dojazd na Woj. Konferencje LZPN – 15.12.2018

Ramowy program konferencji WOJEWÓDZKIEJ LZPN 2018

Sylwetka trenera Mariusza Rumaka

Sylwetka trenera Tomasza Tchórza

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

KAŻDY TRENER MUSI UTWORZYĆ KONTO TRENERSKIE NA PORTALU PZPN 24

Zgłoszenia na konferencje organizowane przez LZPN możliwe jest wyłącznie drogą elektroniczną na portalu PZPN 24 – gdzie każdy trener w zakładce WYDARZENIA i dalej w zakładce tematycznej KURSY, LICENCJE & KONFERENCJE musi wybrać odpowiednią ORGANIZACJĘ :/Lubelski ZPN/ RODZAJ: /Konferencje trenerskie/, wyszukaj…… na ekranie pojawi się lista z Wojewódzką Konferencją Szkoleniową dla trenerów piłki nożnej Lubelskiego ZPN – 2018. Aby zgłosić swój udział w konferencji należy nacisnąć opcję APLIKUJ.

Link do filmu instruktażowego do utworzenia konta i zgłoszeniu na konferencję na portalu PZPN 24
https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ

UCZESTNICZĄCY W PEŁNYM PROGRAMIE KONFERENCJI /REJESTRACJA, ZAKOŃCZENIE/ OTRZYMAJĄ CERTYFIKATY W FORMIE ELEKTRONICZNEJ NA SWOJE KONTO NA PZPN 24 , KTÓRY BĘDZIE WIDOCZNY W ZAKŁADCE FUNKCJE I ORGANIZACJE DALEJ EDYTUJ I DALEJ KONFERENCJE TRENERSKIE
Przypominamy, że certyfikat z udziału w konferencjach organizowanych przez PZPN lub regionalne Związki Piłki Nożnej jest wymagany przy przedłużaniu licencji trenerskiej.Liczba godzin szkolenia – minimum 15 godz. z 3 ostatnich lat.

UWAGA! W RAZIE REZYGNACJI Z UDZIAŁU W KONFERENCJI PROSIMY O ANULOWANIE ZGŁOSZENIA NA SWOIM KONCIE PZPN 24 W ZAKŁADCE WYDARZENIA I DALEJ MOJE WNIOSKI!!!

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki