^Powrót na górę

Dane Związku

Extranet

Tabele


Tabele dla sezonu 2016/2017

Zobacz terminarze

Okręgi

Partnerzy

Kto nas odwiedza?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

KURS UEFA B TRENERA PIŁKI NOŻNEJ - OSTATNIE MIEJSCA

Lubelski Związek Piłki Nożnej informuje, że rozpoczęcie kursu UEFA B trenerów piłki nożnej planowane jest na 27.01.2017 r. Warunkiem przystąpienia do kursu jest posiadanie uprawnień trenera UEFA C i roczny staż pracy z licencją UEFA C. Zainteresowanych zachęcamy do pilnego kontaktu z kierownikiem kursów Lubelskiego ZPN trenerem Tadeuszem Łapą - tel. 600 248 164 

POZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!!

LUBELSKI ZPN ZAPRASZA NA KURSY TRENERSKIE

W LZPN trwa ciągła-systematyczna rekrutacja na kursy trenerskie: UEFA Grassroots C, wyrównawczy UEFA B (dla posiadaczy tytułu instruktora sportu w dyscyplinie piłka nożna, nie mylić z instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności piłka nożna), UEFA B, UEFA A oraz Zintegrowany kurs wyrównawczy UEFA B i A. Podstawowym warunkiem przyjęcia na wszystkie kursy, wyłączając kurs UEFA C, jest posiadanie aktualnej licencji trenerskiej. Na wszystkie organizowane przez LZPN kursy wpłynęły już kolejne, znaczne ilości zgłoszeń kandydatów, zainteresowanych udziałem i możliwością podwyższenia swoich kwalifikacji trenerskich.

 

Poniżej dokumenty dotyczące kursów trenerskich:

KOMUNIKAT PZPN - ZMIANY W ORGANIZACJI KURSÓW TRENERSKICH - POBIERZ

FORMULARZ ZGŁOSZENIA NA KURS - POBIERZ PDF / POBIERZ DOC

 

KAŻDY KANDYDAT MUSI PRZEDSTAWIĆ ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI WYDANE PRZEZ KRAJOWY REJESTR KARNY (WAŻNE 6 MIESIĘCY OD WYDANIA)

 

Zgłoszenia na kurs można składać osobiście w siedzibie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej ul. Filaretów 44, 20-609 Lublin lub listownie na ten sam adres. Przyjmowane będą rónież zgłoszenia zeskanowane i przesłane na adres e-mail: lubelski@zpn.pl .

O przyjęciu na kurs i terminie rozpoczęcia informować będzie telefonicznie kierownik kursów Lubelskiego ZPN trener Tadeusz Łapa po zebraniu minimalnej wymaganej liczby chętnych.

DYPLOMY I LICENCJE UEFA C.

Lubelski ZPN informuje, że są do odebrania w biurze Związku dyplomy i licencje UEFA C z kursu zakończonego w grudniu 2015 r.

Dyplomy UEFA A i UEFA B do odebrania

Lubelski ZPN informuje, że są do odebrania w biurze LZPN dyplomy trenerów,
którzy ukończyli kurs trenerski UEFA  A  i kurs trenerski UEFA B.

Copyright © 2013. LZPN  Rights Reserved.