^Powrót na górę

Dane Związku

Extranet

Tabele


Tabele dla sezonu 2016/2017

Zobacz terminarze

Okręgi

Partnerzy

Kto nas odwiedza?

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

XVI TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION"

Informujemy, że wystartowały zapisy do XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w roku szkolnym 2015/2016. Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie Turnieju (http://zpodworkanastadion.pl) po kliknięciu na przycisk ‘Zgłoś drużynę’ lub bezpośrednio pod linkiem: Łączy nas piłka
Instrukcja zgłaszania drużyn dostępna jest na stronie Turnieju: "Z Podwórka na Stadion"

 

 

W rozgrywkach uczestniczyć mogą szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe oraz Akademie Młodych Orłów, a także organizacje sportowe niezarejestrowane w systemie Extranet PZPN. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyć się będzie w trzech grupach wiekowych: U-8, U-10, U-12
Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie turnieju TUTAJ
Bardzo prosimy o zapoznanie się z treścią regulaminu.
 
Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek. ZESPOŁY MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 25 WRZEŚNIA, ale już teraz zachęcamy do rejestracji swojej drużyny.
Mecze finałowe XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie, a zwycięzcy będą uczestniczyć w meczu Reprezentacji Polski.
Jak co roku nowa edycja Turnieju będzie zarówno dla dzieci, jak i trenerów niezapomnianą piłkarską przygodą pełną sportowych wrażeń i pozytywnych emocji.
Zapraszamy do udziału w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.
Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości – prosimy o kontakt poprzez adres mailowy: lubelski@zpn.pl
Copyright © 2013. LZPN  Rights Reserved.