lzpn.pl

BILETY NA MECZE POLSKA – FINLANDIA ORAZ POLSKA – UKRAINA

7 lutego 2020

Wniosek o przyznanie biletów na mecz Polska – Finlandia – POBIERZ

Wniosek o przyznanie biletów na mecz Polska – Ukraina – POBIERZ

Lubelski Związek Piłki Nożnej ma możliwość zamówienia i zakupu biletów na mecze towarzyskie Polska – Finlandia (27 marca, 20:45, Stadion Wrocław) i Polska – Ukraina (31 marca, 20:45, Stadion Śląski).

Bilety dostępne będą w następujących cenach:

    • Kategoria I – 120 PLN
    • Kategoria II – 90 PLN
    • Kategoria III – 70 PLN.

Do zamówienia i zakupu biletów uprawnieni będą tylko członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. LZPN – z  terenu 10 powiatów lubelskich oraz Oddziałów LZPN w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu. Podział biletów dla członków LZPN w zależności od liczby klubów: Oddział LZPN w Białej Podlaskiej – 40 szt. Oddział LZPN w Chełmie – 30 szt. Oddział LZPN w Zamościu – 40 szt. LZPN (terytorialnie z 10 powiatów lubelskich) – 90 szt.

Podział 200 biletów dla Lubelskiego ZPN nastąpi na podstawie zgłoszeń wg przynależności i funkcjonowania/działalności – klubu, działacza, zawodnika, trenera, sędziego na terenie LZPN.
Zamówienia na bilety przyjmowane będą na podstawie prawidłowych i kompletnych danych wpisanych do tabeli w formacie Excel – załącznik.

UWAGA!

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na wpisanie poprawnego numeru PESEL!

Zamówienie/wypełnioną tabelkę należy wysłać na adres e-mail: bilety@lzpn.pl – w terminie do dnia 14 lutego br. do godz. 12:00.

INFORMACYJNIE

  1. LZPN weryfikuje zgłoszenia co do członkostwa w Związku w tym do poszczególnych klubów itd.
  2. Związek nie odpowiada za brak możliwości zamówienia biletów przy podaniu przez zainteresowanego nieprawidłowych danych osobowych  – np. niewłaściwy numeru pesel.
  3. Przy zamawianiu biletów – przy wpisywaniu danych osobowych system wykazuje te osoby, które zamówiły wcześniej bilety za pośrednictwem innych podmiotów. Nie ma więc wtedy możliwości zakupu biletu poprzez Lubelski ZPN.

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki