lzpn.pl

BILETY NA MECZ POLSKA – IZRAEL

24 kwietnia 2019

Wniosek o przyznanie biletów – POBIERZ

Lubelski Związek Piłki Nożnej ma możliwość zamówienia i zakupu biletów na mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 Polska – Izrael, który odbędzie się 10 czerwca br. (poniedziałek) o godzinie 20:45 w Warszawie.

Bilety dostępne będą w następujących cenach:

    • Kategoria I – 180 PLN
    • Kategoria II – 140 PLN
    • Kategoria III – 80 PLN.

Do zamówienia i zakupu biletów uprawnieni będą tylko członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. LZPN – z  terenu 10 powiatów lubelskich, Bialskopodlaskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Podział biletów dla członków LZPN w zależności od liczby klubów: BOZPN – 40 szt. ChOZPN – 30 szt. ZOZPN – 40 szt. LZPN (terytorialnie z 10 powiatów lubelskich) – 90 szt.

Podział 200 biletów dla Lubelskiego ZPN nastąpi na podstawie zgłoszeń wg przynależności i funkcjonowania/działalności – klubu, działacza, zawodnika, trenera, sędziego na terenie LZPN.
Zamówienia na bilety przyjmowane będą na podstawie prawidłowych i kompletnych danych wpisanych do tabeli w formacie Excel – załącznik.

Zamówienie/wypełnioną tabelkę należy wysłać na adres e-mail: bilety@lzpn.pl – w terminie do dnia 5 maja br. do godz. 20:00.

INFORMACYJNIE

  1. LZPN weryfikuje zgłoszenia co do członkostwa w Związku w tym do poszczególnych Okręgów, klubów itd.
  2. Związek nie odpowiada za brak możliwości zamówienia biletów przy podaniu przez zainteresowanego nieprawidłowych danych osobowych  – np. niewłaściwy numeru pesel.
  3. Przy zamawianiu biletów – przy wpisywaniu danych osobowych system wykazuje te osoby, które zamówiły wcześniej bilety za pośrednictwem innych podmiotów. Nie ma więc wtedy możliwości zakupu biletu poprzez Lubelski ZPN.

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki