lzpn.pl

BILETY NA FINAŁ LIGI EUROPY 2020

8 stycznia 2020

Wniosek o przyznanie biletów – POBIERZ

Lubelski Związek Piłki Nożnej ma możliwość zamówienia i zakupu biletów na finał Ligi Europy 2020, który odbędzie się 27 maja br. (środa) w Gdańsku.

Bilety dostępne będą w następujących cenach:

    • Kategoria I – 570 PLN
    • Kategoria II – 395 PLN
    • Kategoria III – 285 PLN.

Do zamówienia i zakupu biletów uprawnieni będą tylko członkowie Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. LZPN – z  terenu 10 powiatów lubelskich oraz Oddziałów LZPN w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu.

Podział 50 biletów dla Lubelskiego ZPN nastąpi na podstawie zgłoszeń wg przynależności i funkcjonowania/działalności – klubu, działacza, zawodnika, trenera, sędziego na terenie LZPN.
Zamówienia na bilety przyjmowane będą na podstawie prawidłowych i kompletnych danych wpisanych do tabeli w formacie Excel – załącznik.

UWAGA!

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na wpisanie poprawnego numeru PESEL!

Zamówienie/wypełnioną tabelkę należy wysłać na adres e-mail: bilety@lzpn.pl – w terminie do dnia 11 stycznia br. do godz. 20:00.

INFORMACYJNIE

  1. LZPN weryfikuje zgłoszenia co do członkostwa w Związku w tym do poszczególnych klubów itd.
  2. Związek nie odpowiada za brak możliwości zamówienia biletów przy podaniu przez zainteresowanego nieprawidłowych danych osobowych  – np. niewłaściwy numeru pesel.
  3. Przy zamawianiu biletów – przy wpisywaniu danych osobowych system wykazuje te osoby, które zamówiły wcześniej bilety za pośrednictwem innych podmiotów. Nie ma więc wtedy możliwości zakupu biletu poprzez Lubelski ZPN.

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki