lzpn.pl

ZAPROSZENIE NA AKADEMIĘ PIŁKARSKĄ GRASSROOTS 2018

12 listopada 2018

Zapraszamy serdecznie nauczycieli WF, trenerów piłki nożnej interesujących się zagadnieniami związanymi z metodyką treningu piłkarskiego dzieci i młodzieży na kursokonferencję Akademii Piłkarskiej Grassroots w dniu 5 grudnia br. w Lublinie.

Miejsce konferencji – Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie ul. Elsnera 5.

PROGRAM KONFERENCJI – POBIERZ       REJESTRACJA OD GODZINY 9:00

Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

KAŻDY TRENER MUSI UTWORZYĆ KONTO TRENERSKIE NA PORTALU PZPN 24

Po założeniu konta należy założyć funkcję trener (nie wpisywać numeru licencji).

Zgłoszenia na konferencje organizowane przez LZPN możliwe jest wyłącznie drogą elektroniczną na portalu PZPN 24 – gdzie każdy trener w zakładce WYDARZENIA i dalej w zakładce tematycznej KURSY, LICENCJE & KONFERENCJE musi wybrać odpowiednią ORGANIZACJĘ :/Lubelski ZPN/ RODZAJ: /Konferencje trenerskie/, wyszukaj…… na ekranie pojawi się lista z Akademią Piłkarską Grassroots 2018. Aby zgłosić swój udział w konferencji należy nacisnąć opcję APLIKUJ.

Link do filmu instruktażowego do utworzenia konta i zgłoszeniu na konferencję na portalu PZPN 24
https://www.youtube.com/watch?v=LiatNyoXEDQ

Przypominamy, że uczestnik konferencji musi przynieść ze sobą wypełniony i podpisany formularz rejestracyjny – POBIERZ ten jest załączony także do wiadomości, którą otrzymuje uczestnik po zaakceptowaniu  wniosku o uczestnictwo w konferencji w systemie Extranet24 i będzie dołączony do maila.

 

UWAGA! W RAZIE REZYGNACJI Z UDZIAŁU W KONFERENCJI PROSIMY O ANULOWANIE ZGŁOSZENIA NA SWOIM KONCIE PZPN 24 W ZAKŁADCE WYDARZENIA I DALEJ MOJE WNIOSKI!!!

Partnerzy

pzpn urząd marszałkowski lubelska unia sportu ministerstwo sportu i turystyki